درباره «خواندم»

"خواندم" برای رفع نیازهای کتابخوان‌ها یا علاقه‌مندان به کتابخوانی شکل گرفته.
احتمالاً براتون پیش اومده که بخواهید یک لیست از کتاب‌هاتون داشته باشید. پیش اومده اسم کتابی به گوشتون خورده و یادتون رفته که آیا این کتاب رو خوندید؟ موضوعش چی بوده و آیا اصلا ازش خوشتون اومده. "خواندم" جایی هست که می تونید این اطلاعات رو ثبت کنید. حتی می‌تونید ثبت کنید کتاب‌هاتون رو از کجا و به پیشنهاد کی خریدید یا از چه کسی هدیه گرفتید.
اگه جز افرادی هستید که کتاب‌هاشون رو زیاد به دیگران امانت میدن و بعد فراموش می‌کنن چه کتابی رو کی به چه کسی امانت دادن، میتونید این قبیل اطلاعات رو‌هم اینجا ثبت کنید. همین طور اگه کتابی رو داشتید و به کسی هدیه‌اش دادید می‌تونید در "خواندم" ثبت کنید تا اگه فراموش کردید کتابتون کجاست، از اینجا اطلاعات مربوط به کتاب رو ببینید و ‌دیگه دنبالش نگردید.

من دو قفسه کتاب دارم و هربار میخوام یک کتاب بردارم، باید هردو قفسه رو زیرورو کنم تا کتاب مورد نظرمو پیدا کنم. اگه شما هم مثل من هستید، میتونید در "خواندم" ثبت کنید جای درست هر کتاب کجاست تا دیگه لازم نشه هربار دنبالش بگردید..

درباره ما

غالباً آدم‌های کتابخون، یک سری کتاب دارن که خوندن، درحال خواندن یک سری کتاب دیگه هستن و کتاب‌هایی هست که میخوان در آینده بخونن و حتی به دلیلی کتاب‌هایی رو در ذهن دارند که هیچ وقت نمی‌خوان بخونن. در "برنامه مطالعاتی خواندم" می‌تونید این اطلاعات رو با جزییاتی مثل اینکه کی می‌خواهید یک کتاب رو بخونید یا تا حالا چند صفحه از یک کتاب رو خوندید و .... ثبت کنید.

خلاصه اینکه شما میتوانید یک کتابخونه شخصی کامل در "خواندم" داشته باشید.
و در کنارش عضوی از کتابخانه عمومی "خواندم" باشید.

درباره ما

در کتابخونه عمومی می‌تونید کتاب‌های بقیه اعضای سایت رو ببینید و دربارشون نظر بدید و نظر بقیه افراد رو بخونید، میتونید کتاب‌ها رو به برنامه مطالعاتیتون اضافه کنید. با لایک کردن کتاب‌ها، سلیقه کتاب‌خونیتون رو تعیین کنید و افراد هم‌سلیقه با خودتون رو که در "خواندم" عضو هستن دنبال کنید. اینجوری دوست‌های کتاب‌خون دارید و میتونید از کتابهای هم و نظراتتون درباره کتاب‌ها و... اطلاع پیدا کنید. در کنار اینکه میتونید درباره کتاب‌ها نظر بدید یا نظر بقیه رو بخوانید، می تونید بریده‌ها یا بخش‌هایی از متن کتاب که به نظر بقیه جالب بوده رو بخونید و تا حدی از سبک و سیاق کتاب‌ها آگاه باشید.

اگه از کتابی در "خواندم" خوشتون اومد و دوست داشتید اون کتاب رو هدیه بگیرید، می‌تونید مشخص کنید تا دوستانتون ببینن و شاید روزی براتون همان کتاب رو هدیه گرفتن.

و در آخر اینکه در وبلاگ "خواندم"، می‌تونید مقالات جالبی در حوزه کتاب‌خونی پیدا کنید و بخونید و لذت ببرید.

ما در "خواندم" با کلی امکانات هیجان‌انگیز منتظر شما دوست کتابخوان هستیم.